Bateria 12N5L- BS-GEL 12V 5Ah
Q155.00
Vendedor: Motoservicio Flores
Teléfono: +502 38411724
Dirección: sector 7 villa hermosa 2, Zona 7
(-1 En Stock)
Código del producto: 51
Marca: DENEL
Vendedor: Motoservicio Flores
Teléfono: +502 38411724
Details
Weight 1000 Grams
Ingredient Type Vegetarian
Brand Dmart
Item Package Quantity 1
Form Larry the Bird
Manufacturer Dmart
Net Quantity 340.0 Gram
Product Dimensions 9.6 x 7.49 x 18.49 cm
ASIN SB0025UJ75W
Best Sellers Rank #2 in Fruits
Date First Available 30 April 2022
Item Weight 500g
Generic Name Banana Robusta
Customer reviews
4.1 out of 5 11,130 global ratings
5
53%
4
22%
3
14%
2
5%
1
7%